Me ei õpi kooli, vaid elu jaoks. Vitae, non scholae discimus.

Koostöö
meil on ühised eesmärgid, millest lähtume oma tegevuses ja mille saavutamiseks teevad koostööd õpetajad, õpilased, vanemad, partnerid ja toetajad.
Traditsioonid
oma tegevuses järgime ja hoiame Eesti rahvakultuuri ning oma kooli traditsioone.
Hoolivus
oleme lugupidavad, märkame ja toetame üksteist, kujundame turvalise keskkonna.
Loovus
oleme avatud, innovaatilised ja loovad.

Tundide ajad

 Väike maja Lembitu 1a
1. tund 8.10- 8.55
2. tund 9.00- 9.45
3. tund 9.55- 10.40
Söögivahetund 30 min
4. tund 11.10- 11.55
5. tund 12.00- 12.45
6. tund 12.50- 13.35
7. tund 13.40- 14.25
8. tund 14.35 – 15.20
9. tund 15.30 – 16.15

Sünnipäevad

JUULI JA AUGUST

07.07 koristaja Lea Jaansalu

09.07 õpetaja Lembit Tammsalu

29.07 õpetaja Leeve Eero

02.08 arendusjuht Marjaliisa Umb

09.08 õpetaja Ave Ermus

13.08 õpetaja Riita Tõniste

16.08 õpetaja Tatjana Stašenko

27.08 õpetaja Gert Köösel

Sisene

Filtrid


Esmaspäev, 27. november
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis.
Kell 9.55  3.a ja 3.b klassid Raeküla Vanakooli keskuses folkloorsed tantsud ja mängud  koos Kaasikese memmedega.

Teisipäev, 28. november
Kell 9.00-9.45 2. klassile loodusringi tund Raeküla Vanakooli keskuses.

Kolmapäev, 29. november
Kell 8.30-10.00 7.c ja 7.d klassi õpilastel Pernova Loodusmajas õppeprogramm  "Mikroskoopia 7. klass".
Kell 17.30 Hoolekogu koosolek, Lembitu 1.a õppehoones.

Reedel, 01. detsember
Kell 9.00 – 9.45 1. klassi tutvumistund Vanakooli keskusega.
Aide õppehoones kohtumine noorsootöötaja Oskars Mucineksiga, kes tutvustab oma tööd ning vabatahtlikku tegevust Pärnus ja Lätis.
Kell 9.55 – 10.40 8.b klassi õpilased 
Kell 10.45 – 11.30 9.b klassi õpilase
Kell 12.00-12.45 8.a klassi õpilased 
Kell 12.50-13.35 9.a klassi õpilased 

Esmaspäev, 20. november
Kell 10.00 osalevad 2. ja 3.a klassi õpilased Pärnu Spordihallis koolidevahelistel rahvastepallivõistlustel.
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis.

Teisipäev, 21. november
Kell 10.00 Kolme mereäärse kooli - Laulasmaa, Muhu ja Raeküla koolide - õpilaste uurimistööde konverents Aide õppehoones Lille 4/6a.
Kell 10.00 on 3.b klassi õpilased Pärnu Spordihallis koolidevahelistel
rahvastepallivõistlustel.

Kolmapäev, 22. november
Kell 10.00-13.35 osalevad 6.a ja 6.b klasside õpilased Laiksaare loodusrajal õppeprogrammis “Metsa eluring”.

Neljapäev, 23. november
Kell 09.00 osalevad 2. klassi õpilased Paikuse Spordihoones koolinoorte meistrivõistlustel saalihokis.
Kell 14.45 Infotund õpetajatele, Lille 4/6a, 4. kl klassiruumis.

Reede, 24. november
Kadripäev. Kell 9.55-10.35 Raeküla Vanakooli Keskuses esinevad 2. klassi kadrid. Vaatavad 1., 3.a ja 3.b klasside õpilased ja Raeküla lasteaia rühm.
Kodanikupäeva tähistamine.

Laupäev, 25. november
Kadripäev

Pühapäev, 26. november
Kodanikupäev

 

Neljapäeval said 1.-3.klasside lapsed SHK Pärnu Bullet treenerite käe all Paikuse Spordihoones rohkem saalihokiga tutvust teha ja ka ühe vahva turniiri maha pidada. Võistlustelt tõi meie 2. klassi võistkond koju võidukarika. PALJU ÕNNE!

Saalihoki 2023

 

 

12.-18. novembrini on 8.b klassi õpilased Erasmus+ programmi projekti "Microplastic in the Environment - A Boomerang to our Health" õpirändel eakaaslaste juures Churriana de la Vega linnas IES Federico Garcia Lorca koolis.

Esmaspäev, 13. november
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis.

Teisipäev, 14. november
Kell 09.00-10.40 on 6.a klassi õpilased õppekäigul Pernova Skatepargis.
Kell 12.50-14.25 on 5.a klassi õpilased õppekäigul Pernova Skatepargis.

Kolmapäev, 15. november
Kell 10.00 osalevad 5.a ja 5.b klasside õpilased Pärnu Spordihallis koolidevahelisel rahvastepallivõistlusel.
Kell 17.30 hoolekogu koosolek jääb ära, toimub teisel ajal.

Neljapäev, 16. november
Kell 10.00-11.00 osalevad 6.a klassi õpilased Pärnu Muuseumi
õppeprogrammi tunnis Kuningad ja kannupoisid”.
Kell 15.00 õpilasesinduse arenguseminar. Lille 6.a.

Reede, 17. november
Kell 9.30-10.55 viivad meie kooli 6.a ja 6.b klasside õpilased õpetaja Kaja Lillipuu juhendamisel Teadlaste öö raames Raeküla lasteaias lasteaialastele läbi teaduskatseid.

Esmaspäev, 06. november
Kell 08.10-9.45 on 5.b klassi õpilased õppekäigul Pernova Skatepargis.
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis.

Teisipäev, 07. november
Kell 09.55-11.30 on 6.b klassi õpilased õppekäigul Pernova Skatepargis.
Kell 11.10 Raeküla lasteaia mardid külas Lembitu 1A õppehoone klasside õpilasetel, meie 3. klassi õpilased mardikavaga Raeküla lasteaias.
Kell 12.00-13.35 on 4. klassi õpilased õppekäigul Pernova Skatepargis.

Neljapäev, 9. november
8.a ja 8.bklasside õpilased õpppereisil Tallinnas, kus külastavadKadrioru kunstimuuseumi jaNigulistemuuseumi (kultuuriranitsa projekt).
Kell 08.00 on 6.a ja 6.b klassi õpilased õppereisil Riias, projekt "Inimene ja Läänemere-äärsed naabrid".
Kell 08.30-10.005.aklassi õpilastel Pernova Loodusmajas õppeprogramm "Vee puhastamine".
Kell 14.45 õpetajatel infotund Lille 4/6a.

Reede, 10. november
Mardipäev
Kell 9.00-10.40 4. klassi õpilased jooksevad marti Aide keskuse õppehoone klassides.
Kell 11.30 4. klassi õpilastel Pärnu Muuseumis tund "Kuningad ja kannupoisid" ning külastavad relvade näitust.

Olulised kontaktid

Direktor +372 444 8040
Juhi abi +372 444 8042
Õppejuht +372 444 8044
Bürooruum +372 444 8043
Haldusjuht +372 444 8045